"A" doma vyhrálo

09.09.2018

TJ Chlumec - SFK Meziboří   5:1 (3:0)

Stručné hodnocení utkání:                                                                                      I do třetice v letošní sezóně se nám povedl nástup do zápasu. V 5.minutě natáhl ke střele Filip Lejček a dočkal se tak své první branky v našem dresu. I nadále jsme diktovali tempo hry a ve 13.minutě se prosadil Adam Virt. Potom přišla opět naše pětiminutovka ve které necháme soupeře nadechnout. Úplně zbytečně jsme nabízeli hostům trestné kopy z nebezpečných vzdáleností,naštěstí žádný nevyřešili úspěšně.Po půlhodině hry se prosadil výborně hrající Michal Růžička. Poločas jsme tak ovládli 3:0. Nechtěli jsme nic podcenit, proto jsme druhý poločas začali opatrněji a vyčkávají jsme,s čím se hosté předvedou. Útoky Meziboří však končili před naši šestnáctkou. Nám se tím, že hosté byli trošku víc na míči, otevírala okénka pro brejky. V 64. jeden vyřešil dorážkou své vlastní střely Pavel Uhlíř a v 69 se podruhé v zápase prosadil Michal Růžička. Za stavu 5:0 už jsme chtěli jen zápase dohrát.Snažili jsme se o první čisté konto v sezóně, to však Jakub Staněk neudržel, v 76 minutě se hostům povedlo dotáhnout akci až do finále a tím tak upravili výsledek na konečných 5:1.

Góly za TJ Chlumec:        Růžička 2             Lejček,Virt,Uhlíř po 1

P.Š.