29.09.2019

TJ Chlumec : MSK Benešov nad Ploučnicí     9:0(2:0)

Branky za TJ Chlumec:Růžička 3,Virt 2,Lejček,Hladík,Weber,Kapoun

Střídali:Hladík(Mrvečka),Růžička(Parachin),Petera(Weber)Formánek(Lejček)

Stručné hodnocení utkání:                                                                                   První poločas se hrálo celkem vyrovnané utkání ve středu hřiště, ale na šance jsme byli lepší. Hosté se dostali jen k jednomu zakončení do tyče. My jsme dvě šance proměnili (Weber a Virt) a neproměnili penaltu (Mach).Do druhého poločasu jsme vstoupili efektivně, trefil se Hladík. Další branku přidal Kapoun. V ten samý okamžik se na hřiště dostal Michal Růžička,který se prosadil po třinácti minutách na hřišti poprvé, po dalších 5ti minutách podruhé a v 89.minutě dokonal hattrick.Mezi jeho branky se vklínili ještě Adam Virt a Filip Lejček. Celkové se skóre zastavilo na 9:0.Zvládli jsme výborně i čtvrtý domácí zápas, teď nás čeká další těžký soupeř na jeho hřišti a tím je Mojžíř.