"A" doma prohrálo

15.04.2022

TJ Chlumec - TJ Sokol České Kopisty 2:5 (0:2)

Branky TJ Chlumec: Lukeš, Sak

Sestava: Lotz - Veselý D. (90. Šindelář), Procházka, Urban, Čečrle - Kapoun (46. Sak), Mrvečka, Mach - Houdek, Lukeš, Parachin (82. Šturma)

Od začátku utkání jsme tahali za kratší konec. Jak už je na jaře naším zvykem, inkasovali jsme rychlou branku na 0:1 a do zápasu šli tedy od startu s handicapem. Hru jsme však minimálně vyrovnali, slušně kombinovali, ovšem do zakončení jsme se nedostávali a naše akce končili většinou v okolí velkého vápna soupeře. Hosté trpělivě čekali na brejky a naše chyby. K navýšení náskoku jim ve 33. minutě pomohla nešťastná (a podle pravidel i nesprávně odpískaná) penalta, kdy Čečrle zblízka při odkopu trefil ruku Houdka. Do konce poločasu jsme se z vývoje utkání nevzpamatovali.

Po uklidnění emocí a změnách v sestavě jsme vstoupili do druhého poločasu s cílem zabojovat o zvrat. Bohužel se opakovala situace z první půle, kdy jsme nehráli úplně špatně, dokonce jsme si vytvořili velkou šanci, kdy Mach, bohužel, nepropálil v tváří tvář gólmana soupeře a po chybě v rozehrávce jsme inkasovali v 65. minutě na 0:3. Zápas jsme nezabalili a hnali se za snížením. Hosty několikrát podržel brankář, navíc vždy po našich kontaktních brankách na 1:3 (Lukeš) a 2:4 (Sak) přišla vždy okamžitá odpověď a tak si České Kopisty odvezli z Chlumce všechny body a oplatili nám porážku z podzimního klání.