"A" doma prohrálo

29.09.2021

TJ Chlumec - TJ Sokol Pokratice/Litoměřice 1:5 (1:4)

Branka TJ Chlumec: Malec

Sestava:

Staněk - Veselý D. (64. Šturma), Čečrle (74. Šindelář), Mach, Parachin - Kapoun, Mrvečka, Malec (53. Formánek) - Grosman (46. Dobosh), Lukeš, Sak

Do utkání jsme šli s vynucenými změnami v sestavě, ale s cílem neporaženého soupeře potrápit. To se nám, bohužel, povedlo pouze v případě brzkého vyrovnání na 1:1 ve 13. minutě, kdy se po krásném centru Grosmana trefil hlavou Malec. Hosté si vzali však vedení ihned zpět, aby do poloviny 1. půle udeřili ještě dvakrát - 1:4. Poté se stáhli více do defenzivy a vyráželi k nebezpečným protiútokům, my jsme se do výraznějších šancí však nedostávali.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že utkání chceme zdramatizovat, obraz hry z konce první půle se však téměř nezměnil, navíc jsme přišli okamžitě o zraněného Malce. Následně přišly dvě naše vyloučení během tří minut a na hřišti nám v tu chvíli zůstalo v poli pouze 8 hráčů a velmi dobře chytající Staněk. Úsek od vyloučení je možná jediným pozitivem zápasu z naší strany. Kluci zápas nezabalili, konec utkání odbojovali a dokonce se dostali i do zajímavých situací kolem branky Pokratic.