"A" dalo 7 gólů

02.09.2018

FK Slovan Chabařovice - TJ Chlumec      1:7 (1:2)

Střelci branek TJ Chlumce:  Uhlíř   3    Veselý,Růžička,Virt,Formánek  1

Stručné hodnocení utkání:                                                                                Do zápasu jsme vstoupili velice dobře. V 9. minute nás dostal do vedení Pavel Uhlíř, ve 13. zvýšil vedení na 2:0 Adam Virt. Kdyby o chvilku později netrefil David Veselý tyč, asi už by nebylo co řešit. Jenže potom kolem 20. minuty přišel náš výpadek. Úplně jsme přestali hrát, neudrželi jsme balon a domácí se začínali dostávat do hry. Pár zákroků musela tou dobou předvést naše nová posila do branky Václav Dvořáček. Naštěstí jsme do poločasu inkasovali jen jednou po nešťastném odkupu a odraženém míči se prosadil Trux. Druhý poločas začal šancí domácích, kteří měli trestný kop z velmi nebezpečné pozice, ale naložili s nim prachbídně. Od té chvilky už bylo na hřišti jen jedno mužstvo. V rychlém sledu se prosadili Veselý a podruhé Uhlíř, to se psala 57.minuta. Potom jsme hru kontrolovali, ale žádné vyložené šance ne a ne přijít, až v 82. minutě. To se po dorážce povedlo Pavlu Uhlířovi zkompletovat hattrick, za další dvě minuty si poradně narazil Michal Růžička a s klidem zakončil, v 89.minutě se ještě prosadil Ivo Formánek a příděl domácím se tak zastavil na skóre 7:1.